top of page

Služby

Montivace/ Instruktáž

Po řádném vyšetření dutiny ústní pomocí indexů přecházíme k praktické ukázce správné techniky čištění a jejímu nácviku, kde máte možnost si osvojit tuto techniku.

Na řadu přichází i výběr vhodné velikosti mezizubních kartáčků, které se musí vyzkoušet přímo v dutině ústní.

Čištění zubů Curaprox 5460
Čištění zubů Solo kartáček
Čištění zubů mezizubní kartáčky

Odstranění zubního kamene

Zubní kámen vzniká nevhodnou technikou čištění zubů. Abychom předcházeli jeho vzniku, je potřeba vědět, jak se o zuby lépe starat (viz.motivace/instruktáž) 

Je potřeba říci, že zubní kámen nelze odstranit svépomocí doma, ale je potřeba profesionálního zásahu, a to zubním lékařem, anebo delegovanou hygienistkou. Ta pomocí ultrazvuku a ručních nástrojů odstraní nánosy kamene, i v místech těžko přístupných pro pacienta.

Berte prosím na vědomí, že každý máte jiné problémy a opravdu nelze odstranit veškeré nánosy v první návštěvě.

14483586_10202582217393374_1124660028_n.
IMG_6731.JPG

Airflow/Depurace

Abychom dosáhli čistých zubů, využíváme k dosažení tohoto efektu tzv. depuraci. Za použití speciální leštící pasty a kartáčku, a při malých otáčkách, sundáváme z povrchu zubů nánosy nečistot.

Airlow neboli pískování. Tato metoda čištění zubů spočívá v odstranění pigmentových skvrn, nejčastěji z kouření, pití kávy/čajů. Přístroj pracuje pod tlakem: voda-vzduch-písek

Bělení zubů

Nabízím dva typy bělení,a to domácí či kombinované. 

Jedná se o dvě až tři návštěvy v ordinaci, kdy v první návštěvě dochází ke zhotovení individuálních nosičů pro bělení, následném předání bělících gelů a případném dobělení. Vše je potřeba zkonzultovat. 
Více info na www.purewhitening.cz 

Sabca209_30 (1).jpg

Fluoridace

Aneb jak zvýšit odolnost skloviny a snížit riziko tvorby zubního kazu. Na závěr ošetření jde o  nanesení gelu s různou příchutí.

Sabca209_42 (1).jpg
bottom of page